Galvenais / Par mums / Piegāde

Piegāde

PASŪTĪJUMA REĢISTRĒŠANA

Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no plkst. 9.00 līdz 12.00. Ja pasūtījums veikts darba dienas pēc 12.00, tas tiek automātiski pārcelts apstrādei uz nākamo darba dienu. 

PIEGĀDE

Lai izvairītos no pārpratumiem, uzmanīgi aizpildiet visas nepieciešamās pasūtījuma lapas ailes. Pasūtījuma noformēšanas ceturtajā posmā "Piegādes veids" Jūs varēsiet izvēlēties preces saņemšanas iespēju: 

1. Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru 

2. Izņemt preci pašam (divas izņemšanas vietu iespējas):

Veikals "MEISTARS", Rīga, Republikas laukums 3
Veikals "MEISTARS", Jelgava, Lielā iela 18

Savu pasūtījumu var izņemt vienu nedēļu laikā no noformēšanas brīža. Gadījumā, ja šajā laika posmā pasūtijums netiek izņemts, tas tiek anulēts. 

Rīgā un Jūrmalā pasūtījums tiek piegādāts nākamajā dienā pēc apmaksas saņemšanas uzņēmuma kontā. 

Piegāde citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās tiek veikta 2-3 darba dienu laikā. 

Piegādei Rigā un Jūrmalā ir iespējams norēķināties arī skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī. 

Piegāde Rīgā un Jūrmalā ir BEZMAKSAS, ja pasūtījuma summa ir 30 Eur un vairāk. 

Ja pasūtījuma summa nesasniedz 30 Eur – piegādes izmaksas Rīgā un Jūrmalā ir 3 Eur. 

Piegādes izmaksas Latvijas lielākajās pilsētās sastāda 4,27 Eur, lauku teritorijā – no 6,40 Eur. 

Gadījumā, ja preces nav noliktavā, piegādes termiņš var tikt pagarināts. Šajā gadījumā klients par to tiks savlaicīgi informēts. Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas, ar klientu sazināsies e-meistars.lv administrācija, lai precizētu piegādes laiku. 

Klienta pienākums ir nodrošināt precīzu kontaktinformāciju, lai viņa pasūtījums tiktu savlaicīgi apstrādāts. Piegāde tiek veikta ar kurjerdienesta starpniecību. 

Saņemot pasūtījumu, rūpīgi apskatiet to kurjera klātbūtnē. Pretenzijas iepakojuma ārējam izskatam tiek pieņemtas tikai pasūtījuma saņemšanas laikā. 

PREČU ATGRIEŠANA 

14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas Jūs varat atgriezt iegādāto preci, ja tā nav lietota un atrodas oriģinālā, nesasmērētā, nebojātā iepakojumā. Atgriežot preci, Jums tiek atgriezta pilna preces vērtība. Lai atgrieztu preci, lūdzu, rakstiet uz info@lika-j.com. Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja: patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ