Galvenais / Brands
CHI
CHI (ASV) profesionālas matu kosmētikas zīmols, kas neprasa komentārus! ASV radītie matu kopšanas un veidošanas produkti, kā arī profesionālie matu veidošanas instrumenti skaistumkopšanas nozarē ir pazīstami un iecienīti vairāk nekā 144 pasaules valstīs vairāku gadu garumā. Progresīvās produktu formulas, kas pārstāvētas plašās produktu līnijās, starp kurām katrs var atrast savu matu tipam un vajadzībām atbilstošāko, apvienojumā ar NASA tehnoloģijām – rada nemainīgi pieaugošu pieprasījumu klientu vidū!
BIOSILK
Biosilk (ASV) - zīda spēks Tavu matu skaistumam! Biosilk produktu sastāvā ir zīda proteīni. Zīds satur 17 no 19 aminoskābēm, kas atrodamas matos. Zīds atjauno bojātu matu kutikulu, stiprina matus un novērš bojājumu veidošanos, ko izraisa matu veidošanas ierīču izmantošana, tas atdzīvina un atjauno matus – izcili veselīga matu izskata rezultātam.
BYOTEA
BYOTEA (Itālija) plašs produktu sortiments rūpēm par sejas un ķermeņa ādu, pilnībā respektējot ādas līdzsvaru. BYOTEA dabas iedvesmotu produktu radīšana, lai vairotu skaisto. Byotea savu produktu ražošanā galveno uzmanību vērš uz rūpīgi atlasītām sastāvdaļām, pēc iespējas vienmēr izmantojot dabīgās aktīvās vielas. Visi Byotea produkti ir ar pārbaudītu niķeļa saturu un tie nesatur parabēnus, parafīnu, ĢMO, SLS, SLES.
ESQUIRE Grooming
Esquire Grooming (ASV) ir speciāli vīriešiem izstrādāta kosmētikas produktu līnija, kas ietver dažādus matu kopšanas un veidošanas produktus un instrumentus. Ikviens vīrietis, neatkarīgi no matu tipa un garuma, starp Esquire matu kopšanas un veidošanas produktiem varēs atrast sev piemērotāko – Esquire spēs novērtēt ikviens profesionālo salonu klients. Esquire Grooming līnijas tāpat, kā CHI un Biosilk zīmolu izstrādātājs, ir ASV skaistumkopšanas nozares milzis - Farouk Systems Inc.
ITALWAX
Italwax piedāvā profesionālos vaksācijas produktus no Itālijas, kas ražoti pēc modernas un klasiskas itāļu receptūras, kas izstrādāta stingrā uzraudzībā uzņēmuma privātajā laboratorijā - Milānā. Ražotne ir aprīkota ar jaunākajām vācu un itāļu modernajām iekārtām, kas ražošanas procesā neietekmē dabiskās un bioloģiskās izejvielas. Visi Italwax vaski ir ar augstu saķeres spēju, kas matiņu likvidēšanas procedūru padara daudz efektīvāku, ātrāku, drošāku un, nosacīti, nesāpīgāku.
KONDOR
KONDOR (Krievija) profesionālā vīriešu matu un bārdas kopšanas kosmētika - plašs sortiments - par pieejamām cenām - matu un bārdas kopšanas kosmētika izmantošanai gan salonos, gan mājas apstākļos.
WOODHY'S
Woody's Grooming (ASV) produktu ražošanā netiek pieļauti kompromisi - produktu ražošanā tiek izmantotas tikai labākās kvalitātes sastāvdaļas. Woody's kosmētika ir paredzēta vīriešiem, kas meklē un vēlas ieturēt vienkāršu matu kopšanas ikdienas rutīnu, izmantojot vienkāršus, viegli un saprotami lietojamus produktus, kas lieliski smaržo un teicami veic savu funkciju. Woody's zīmols tika radīts ciešā sadarbībā ar slaveniem vīriešu matu frizieriem un stilistiem, viņu smagais darbs un lieliskā izpratne par to, kādi produkti vīriešiem ir nepieciešami, ir ļāvuši radīt Woody's zīmolu.
OLLIN Professional
Ollin Professional (Krievija) profesionālā matu kopšanas kosmētika. Ollin Professional ne tikai pastiprināti pievērš uzmanību zinātnes inovāciju pielietošanā savu produktu izstrādē, bet arī aktīvi seko aktuālajām matu modes tendencēm.