• # 3 veidi, kā izmantot LOMA dziļi mitrinošo kondicionieri

  LOMA Deep Conditioner dziļi mitrinošais kondicionieris ir unikāls līdzeklis, pateicoties savai daudzpusībai un pārsteidzošajām sastāvdaļām. Intensīvi mitrinošā procedūra ar Loma dziļi mitrinošais kondicionieri var tikt izmantota trīs dažādos veidos.
 • # Viena soļa karboksiterapija - profesionāla ādas atjaunošanas procedūra bez injekcijām

  Šī terapija stiprina asinsvadus un stimulē kolagēna izstrādi. Karboksiterapijas rezultātā noārdās zemādas taukšūnas, samazinās tūska, atjaunojas ādas elastība un tonuss.
 • # Matu serums: kā tas darbojas un ko tas ietekmē?

  Par veselīgiem un skaistiem matiem sapņo katrs no mums, taču neatbilstoša matu kopšana, krāsošana un ieveidošana ar karstajiem instrumentiem var tos bojāt un izraisīt matu galu šķelšanos. Tiem, kas vēlas ikdienā ieveidot matus un eksperimentēt ar dažādiem matu krāsojumiem, sekojot līdz modes tendencēm, mēs iesakām pievērst uzmanību matu serumam.
 • # pH līmenis un tā nozīme matu un galvas ādas kopšanā

  Terminu “pH līmenis” ir dzirdējuši visi. Tomēr ne visi zina, kas tas ir un kāpēc ir svarīgi to izprast. Lai izvēlētos sev ideālo matu kopšanas produktu, jāizvēlas produkts, kam ir pareizs jeb atbilstošs pH līmenis, lai nodrošinātu pareizu kopšanu galvas ādai un matiem. Kas ir pH līmenis? pH līmenis nosaka to, kāds ir vielas skābuma līmenis skalā no 0-14, kur 0 ir visskābākais līmenis un 14 –  sārmainākais līmenis. Ideālais pH līmenis matu kopšanas produktos ir starp 4.5 pH un 5.5 pH.
 • # Vai droši krāsot matus, gaidot mazuli?

  Mēs sakām – jā matu krāsošanai grūtniecības laikā! Vēl nesen atbilde uz šādu jautājumu būtu – nē, jo zinātniskie pētījumi bija pierādījuši, ka ķīmiskais krāsu sastāvs kaitē mazulim, iekļūstot topošās māmiņas organismā caur ādu, un amonjaka radītie tvaiki ir kaitīgi ne tika grūtniecēm, bet arī frizieriem un sievietēm, kuras nav gaidībās. Taču Farouk Systems pirmie pasaulē izstrādāja revolucionāro matu krāsu formulu bez amonjaka un bez parabēniem (PPD), kas ir droša matu krāsošanā arī grūtniecības un zīdīšanas laikā, rada drošāku darba atmosfēru frizieriem un klientiem, kā arī nenodara kaitējumu apkārtējai videi.
 • # Pilnā ķermeņa depilācija ar FULL BODY WAX no ITALWAX

  Nevēlamo matu noņemšana ar skuvekli kļūst par vēsturi. Depilācijas procedūra salonos iegūst arvien lielāku popularitāti. Klasisko depilācijas procedūru ātri aizstāj ar jauniem matu noņemšanas veidiem. Pilna ķermeņa depilācija ir jauns depilācijas virziens, izmantojot mūsdienu ultraplastiskos polimēru vaskus. ITALWAX FULL BODY WAX ir polimēra plēves vasks ar īpašu formulu, kas ļauj atbrīvoties no nevēlamiem matiem ne tikai delikātās vietās, bet visā ķermenī. Līdz ar to nosaukums: 'FULL BODY WAX' - vasks visa ķermeņa depilācijai.
 • # TOP matu pigmenti no CHI

  Spilgta un piesātināta matu krāsa pēc krāsošanas - sapnis katrai sievietei, kas seko savam izskatam. Ir vairāki veidi kā padarīt savu izskatu šovasar interesantāku un skaistāku, pamēģināt, ko jaunu! Matu pigmenti ir izcils veids kā izcelties vairāk. Matu tiešās iedarbības pigments piešķir matiem spilgtu un piesātinātu krāsu un dzirkstošu spīdumu, tos nesabojājot.
 • # Akadēmija Meistars. SEMINĀRI

  Informācija par semināru norisi // Aktualitātes par semināriem // Publikācijas no akadēmijas Vadam seminārus ar profesionāļiem par dažādām aktuālām tēmām skaitumkopšanas sfērā Pēc semināru apmeklēšanas ir iespēja saņemt burvīgas atlaides mūsu veikalā, veidot jaunus kontaktus un sadarbības, pavadīt jauki laiku ar citiem semināra apmeklētājiem, praktiski trennētie, kā arī galvenokārt - saņemt sertifikātu! Piesakies semināriem rakstot Facebook un Instagram kontos @meistars.latvija. Gaidīsim ciemos Republikas laukumā 3, veikalā un akadēmijā MEISTARS!
 • # Akadēmija Meistars. PASĀKUMI

  Aktualitātes par rīkotiem pasākumiem // Publikācijas no pasākumu norises // Pasākumu grafiks Mums patīk iepriecināt mūsu klientus un profesionāļus, kas strādā skaistumkopšanas sfērā. Bieži piedalamies kūltūras pasākumos, izstādēs un modes šovos. Ja ir interese sadarboties vai apmeklēt kādu pasākumu raksti mums uz e-pastu vai zvani! Vairāk informāciju par pasākumiem vari arī uzzināt mūsu soc-tīklos Facebook un Instagram @meistars.latvija.
 • # eksperts skaidro kāpēc

  #eksperts skaidro kāpēc viena paša šampūna izmantošana nespēj nodrošināt matiem visu nepieciešamās rūpes un, kāpēc pēc šampūna lietošanas ir būtiski izmantot kondicionieri matiem.
 • # Salt Caramel Color

  Vēsa toņa matu gali + siltas karameļu toņa saknes ir viens no šī brīža matu krāsošanas trendiem. Kāds gan būtu labāks veids iesoļot pavasarī, kā ar šo burvīgo krāsu salikumu?
 • # Vienkārši friziera padomi, kā ikdienā pareizi kopt matus, netraumējot tos

  Dzīve modernajā pasaulē diktē savus noteikumus. Mūsu matu stāvokli ietekmē daudzi ārējie faktori: gaisa piesārņojums, kondicionieri, nepareizs un nesabalansēts uzturs, nepietiekama uzturēšanās svaigā gaisā, neizgulēšanās – šo sarakstu varētu turpināt bezgalīgi.
 • # 5 matu maskas ar fotošopa vērtu efektu

  Noteikti daudzas sev ir uzdevušas jautājumu, kāpēc ir arī jālieto matu maskas? Redz, šampūna galvenais uzdevums ir atvērt matu zvīņas un attaukot matus. Savukārt matu maska pabaro matus, jo mata zvīņas ir atvērtas, savukārt matu kondicionieris aizver šīs matu zvīņas. Bieži vien daudzi jauc matu masku ar matu kondicionieri, tomēr, tas nav viens un tas pats.