• Kā veidot augsto asti: 7 veidi

  Kā izveidot augstu zirgasti ir jautājums, kas satrauc daudzus modes cienītājus, jo šī ir universāla frizūra. Lietišķa tikšanās, romantisks randiņš, tikšanās ar draugiem - augsta zirgaste ir piemērota “jebkuros laikapstākļos”. Šeit ir 7 veidi, kā izveidot unikālu frizūru.
 • Idejas frizūrām vidēji gariem matiem mājas apstākļos

  Kā skaisti ieveidot vidēja garuma matus mājās: ieveidošana katrai dienai un īpašiem gadījumiem. Vidēja garuma mati ir ne tikai labākais variants jebkura stila veidošanai, bet ir arī šīs sezonas aktuālais matu garums. Mēs dalāmies idejās, kā ideāli ieveidot matus mājas apstākļos ar minimālu instrumentu komplektu.
 • Vitamīni matiem ampulās

  Vitamīni matiem ampulās padara matus veselīgus. Mēs tērējam milzīgas naudas summas kosmētikai, cerot iegūt vēlamo rezultātu. Veseliem matiem pietiek nodrošināt vitamīnu līdzsvaru.
 • Vakara frizūras vidēja garuma matiem savām rokām

  Vidējais matu garums ļauj veidot dažādas frizūras vakaram. Mēs esam apkopojuši 10 idejas par to, kā var izskatīties vakara frizūra vidējiem matiem, ko var izveidot pats.
 • Balajāža karē: īpašības, veidi, kopšana

  Balajāža karē ir populāra frizūra ne pirmo gadu. Krāsošana atjaunina parasto krāsu un dažādas frizūras mainīs izskatu katru dienu.
 • Kare griezumi

  6 Vienkāršas kare idejas Asimetriskais kare – drosmīgu meiteņu izvēle, kuras ir gatavas veltīt laiku kopšanai un veidošanai. Par šāda veida kopšana un aprūpi ir šajā materiālā.
 • TOP matu pigmenti no CHI

  Spilgta un piesātināta matu krāsa pēc krāsošanas - sapnis katrai sievietei, kas seko savam izskatam. Ir vairāki veidi kā padarīt savu izskatu šovasar interesantāku un skaistāku, pamēģināt, ko jaunu! Matu pigmenti ir izcils veids kā izcelties vairāk. Matu tiešās iedarbības pigments piešķir matiem spilgtu un piesātinātu krāsu un dzirkstošu spīdumu, tos nesabojājot.
 • Vai droši krāsot matus, gaidot mazuli?

  Mēs sakām – jā matu krāsošanai grūtniecības laikā! Vēl nesen atbilde uz šādu jautājumu būtu – nē, jo zinātniskie pētījumi bija pierādījuši, ka ķīmiskais krāsu sastāvs kaitē mazulim, iekļūstot topošās māmiņas organismā caur ādu, un amonjaka radītie tvaiki ir kaitīgi ne tika grūtniecēm, bet arī frizieriem un sievietēm, kuras nav gaidībās. Taču Farouk Systems pirmie pasaulē izstrādāja revolucionāro matu krāsu formulu bez amonjaka un bez parabēniem (PPD), kas ir droša matu krāsošanā arī grūtniecības un zīdīšanas laikā, rada drošāku darba atmosfēru frizieriem un klientiem, kā arī nenodara kaitējumu apkārtējai videi.
 • pH līmenis un tā nozīme matu un galvas ādas kopšanā

  Terminu “pH līmenis” ir dzirdējuši visi. Tomēr ne visi zina, kas tas ir un kāpēc ir svarīgi to izprast. Lai izvēlētos sev ideālo matu kopšanas produktu, jāizvēlas produkts, kam ir pareizs jeb atbilstošs pH līmenis, lai nodrošinātu pareizu kopšanu galvas ādai un matiem. Kas ir pH līmenis? pH līmenis nosaka to, kāds ir vielas skābuma līmenis skalā no 0-14, kur 0 ir visskābākais līmenis un 14 –  sārmainākais līmenis. Ideālais pH līmenis matu kopšanas produktos ir starp 4.5 pH un 5.5 pH.
 • Matu serums: kā tas darbojas un ko tas ietekmē?

  Par veselīgiem un skaistiem matiem sapņo katrs no mums, taču neatbilstoša matu kopšana, krāsošana un ieveidošana ar karstajiem instrumentiem var tos bojāt un izraisīt matu galu šķelšanos. Tiem, kas vēlas ikdienā ieveidot matus un eksperimentēt ar dažādiem matu krāsojumiem, sekojot līdz modes tendencēm, mēs iesakām pievērst uzmanību matu serumam.
 • Vienkārši friziera padomi, kā ikdienā pareizi kopt matus, netraumējot tos

  Dzīve modernajā pasaulē diktē savus noteikumus. Mūsu matu stāvokli ietekmē daudzi ārējie faktori: gaisa piesārņojums, kondicionieri, nepareizs un nesabalansēts uzturs, nepietiekama uzturēšanās svaigā gaisā, neizgulēšanās – šo sarakstu varētu turpināt bezgalīgi.
 • Viena soļa karboksiterapija kā profesionāla ādas atjaunošanas procedūra bez injekcijām

  Šī terapija stiprina asinsvadus un stimulē kolagēna izstrādi. Karboksiterapijas rezultātā noārdās zemādas taukšūnas, samazinās tūska, atjaunojas ādas elastība un tonuss.
 • Matu maskas dažādiem matu tipiem

  Noteikti daudzas sev ir uzdevušas jautājumu, kāpēc ir arī jālieto matu maskas? Redz, šampūna galvenais uzdevums ir atvērt matu zvīņas un attaukot matus. Savukārt matu maska pabaro matus, jo mata zvīņas ir atvērtas, savukārt matu kondicionieris aizver šīs matu zvīņas. Bieži vien daudzi jauc matu masku ar matu kondicionieri, tomēr, tas nav viens un tas pats.
 • Svarīgākais par matiem un to krāsošanu

  Matu krāsošana daudziem ir ikdienišķs process, ko uztic vai nu frizierim, vai paši sev. Lai nu kā, ir skaidrs, ka daudzi no mums savas ikdienas gaitas bez tā iedomāties nevar, tāpēc ir labi zināt svarīgāko par to. Matu krāsas un toņa maiņa, un atjaunošana ir laikietilpīgs rituāls un prasa zināšanas par krāsu ķīmisko sastāvu, pamat prasmes frizieriem, izvēles iespējām, matu veselību un to aizsardzību, vēlamā rezultāta sasniegšanu un daudzas citas nianses, kas apkopotas raksta turpinājumā.
 • 3 veidi, kā izmantot LOMA dziļi mitrinošo kondicionieri

  LOMA Deep Conditioner dziļi mitrinošais kondicionieris ir unikāls līdzeklis, pateicoties savai daudzpusībai un pārsteidzošajām sastāvdaļām. Intensīvi mitrinošā procedūra ar Loma dziļi mitrinošais kondicionieri var tikt izmantota trīs dažādos veidos.
 • Eksperts skaidro kāpēc nepietiek tikai ar šampūnu

  Eksperts skaidro kāpēc viena paša šampūna izmantošana nespēj nodrošināt matiem visu nepieciešamās rūpes un, kāpēc pēc šampūna lietošanas ir būtiski izmantot kondicionieri matiem.