russitemail
lv | ru
Ienākt / Reģistrēties
Mans profils
Pirkumu grozs
0 0.00

Kare griezumi

Kare griezumi

6 Vienkāršas kare idejas

Asimetriskais kare – drosmīgu meiteņu izvēle, kuras ir gatavas veltīt laiku kopšanai un veidošanai. Par šāda veida kopšana un aprūpi ir šajā materiālā.

Ar ko īpašs asimetriskais kare?

Asimetriskā kare pamatā ir divas klasikas – oarastais kare un boba kare. Abi matu griezumi atšķiras pēc šķipsnu garuma. Klasiskajā kare šķipsnu garuma atšķirība nav manāma, bet boba kare atšķirība sasniedz no 2 – 10 cm.

Ne katram meistaram ir pietiekami daudz pieredzes, lai izveidotu skaistu asimetrisku kare. Tikai profesionālis radīs gludas pārejas, ņemot vērā šķipsnu struktūru, kas izskatīsies glīti. Ja kontūras ir pārāk slīpas tās vizuāli maina seju un tas ne vienmēr ir veiksmīgi.

Asimetriskais kare ir paredzēts taisniem, gludiem matiem, jo tad matu griezums pieguļ perfekti. Turklāt matu garumu var veikt dažāda garuma matiem. Arī matu biezumam nav lielas nozīmes.

Asimetriska kare idejas

Ir daudz asimetriska karē veidu, katrs veids ir piemērots noteikta veida matiem un sejas formai.

Klasiskais kare

Sāksim ar klasiku. Šādu kare veido uz īsiem vai vidēja garuma matiem. Dažāda garuma šķipsnas uzsver sejas ovālu, tāpēc tas ir piemērots jebkurai sejas formai. Atšķirība šķipsnu garumā var sasniegt līdz 10 cm un pat vairāk.

Klasiskais asimetriskais bobs prasa lielu uzmanību: rūpīgu ikdienas sakārtojumu, regulāru garuma korekciju. Bez kopšanas mati izskatīsies nevīžīgi un neakurāti.

Šādu kare ieveido dažādi. Parasti īsās šķipsnas novieto aiz auss, bet garās savijās ap seju.

Graduētais kare

Graduētais kare tiek apvienots ar iegareno. Šāds kare ir piemērots apaļai, kvadrātveida un taisnstūra sejas formai, tas novērš trūkumus. Dažreiz kare tiek papildināts ar iegarenu poniju.