Vīriešu matu griezumi: kuru izvēlēties?

Vīriešu matu griezumi: kuru izvēlēties?

Vīriešu matu griezumi veic vairākas funkcijas: vizuālo un praktisko. Frizūra ir jebkura izskata atslēga, tai jābūt skaistai. Turklāt matu griezumam jābūt praktiskam, īpaši ja ir aktīvs dzīvesveids.

Kā izvēlēties vīriešu frizūru?

Frizūru labāk izvēlēties kopā ar meistaru, kurš ņems vērā matu struktūru un sejas vaibstus. Apsveriet arī laiku, ko turpmāk varēsiet veltīt meistara darbam un ikdienas veidošanai.

Sejas garums, pieres platums, vaigu kauli un žokļa līnija veido sejas formu. Novērtējiet to, lai izdarītu pareizo izvēli.

Ovāla sejas forma

Šai sejas formai piestāvēs lielākā daļa no vīriešu matu griezumiem. Izņēmums var būt taisns matu griezums uz pieres (ponijs), kas padarīs seju pārāk smagu.

Taisnstūra forma

Taisnstūra sejas nepieļauj īsu griezumu pie deniņiem, pārāk garu poniju un griezumu galvas augšdaļā.

Rombveida sejas forma

Unikālas rombveida sejas īpašniekiem jāpievērš uzmanība matu griezumiem, kas vizuāli padara pieri un zodu platāku. Parasti tas ir matu griezums “kaskāde” vai matu griezums slāņos.

Trīsstūra sejas forma

Trīsstūra sejas formai piemērots vidēja garuma matu griezums, kas krīt zem zoda.

Apaļa sejas forma

Šajā gadījumā ir nepieciešams matu griezums, kas vizuāli izstiepj seju. Jebkuri griezumi ar garu poniju un īsiem deniņiem tiks galā ar šo uzdevumu.

Kvadrātveida sejas forma

Šī ir universāla sejas forma, tās īpašniekiem piestāvēs gan īsi, gan vidēja garuma matu griezumi.

Moderni vīriešu matu griezumi 2022. gadam

“Bokss”, “pusbokss”, “pliks” ir klasiski matu griezumi. Patiesībā vīriešu griezumiem ir daudz vairāk veidu. Tiksim skaidrībā ar moderniem vīriešu matu griezumiem, lai jūs atrastu kopīgu valodu ar savu frizieri.

Cēzars

“Cēzaram” raksturīgs stils un praktiskums. Frizūras īpatnība ir iegarenajā augšdaļā ar noskūtiem deniņiem un pakausi. Ja vēlaties deniņus un pakausi var padarīt ļoti īsus.