Vollare

Vollare kosmētiku ražo Eiropas uzņēmums Verona Products Professional. Dibināta 2003. gadā Polijā, Verona ir vadošais kosmētikas un ķermeņa kosmētikas ražotājs.Augsta kvalitāte, oriģināls dizains, inovācijas un saprātīga cena ir Veronas galvenais vēstījums.

Pateicoties profesionāļu pieredzei un zināšanām tiek nodrošināta vislabākās kvalitātes produkcija. Speciālisti seko līdzi pasaules tendencēm, sadarbojas ar plaši atzītiem skaistumkopšanas un grima ekspertiem, kas noved pie reāla progresa.

Vollare mērķis ir nodrošināt jūs ar augstākās kvalitātes produktiem par saprātīgu cenu. Vollare vēlas, lai kvalitatīva kosmētika būtu pieejama ikvienam. Tāpēc Vollare piedāvā dažādus zīmolus, kas ir garantija, ka starp visiem produktiem noteikti atradīsiet kaut ko savām vajadzībām.

Vollare kosmētika netiek pārbaudīta uz dzīvniekiem, tā ir piemērota gan vegāniem, gan veģetāriešiem. Vollare veido visus preparātus privātajās laboratorijās. Pēc apstiprināšanas privātajā rūpnīcā notiek ražošana. Tālāk tiek rūpīgi pārbaudīta visa kosmētika. Tas nodrošina saņemto produktu drošību un liek Vollare ar tiem lepoties.

Pastāvīga attīstība un tiekšanās uz pilnību ir iemesls, kāpēc Vollare preces šobrīd ir pieejamas 60 valstīs visā pasaulē.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
Skaits lapā