Montibello

Spānijas ģimenes uzņēmums, kas dibināts Barselonā 1967. gadā un nodarbojas ar profesionālās kosmētikas produktu ražošanu un izplatīšanu. Šobrīd, tuvojoties mūsu 50. gadadienai, mēs joprojām saglabājam to pašu jauneklīgo un entuziasma garu, pozicionējot sevi kā vadošo Spānijas kosmētikas zīmolu, kas ir paredzēts tikai profesionāļiem, ko radījuši matu un estētikas profesionāļi.

Vairāk nekā 260 cilvēku komanda ar lieliskām tehniskām un inovātīvām iespējām, ar ļoti progresīvu laboratoriju, ar 22 profesionāļiem, kas pilnībā veltī laiku pētniecībai un inovācijām kosmētikas nozarē.

Montibello mērķi

  • Turpināt būt par etalonu skaistumkopšanas zīmolu, kas paredzēts tikai profesionāļiem visā pasaulē, ar efektīvām un novatoriskām formulām ādai un matiem.

  • Turpināt darbu ar skaistumkopšanas profesionāļiem

  • Izaugt kopā ar klientiem, nodrošinot personalizētus risinājumus, lai viņi varētu attīstīties par profesionāļiem un gūt panākumus savā biznesā.

Montibello zīmols:

  • Paredzēts tikai profesionāļiem: mēs uzskatām, ka profesionāļi ir labākie viedokļu līderi mūsu produktiem, tāpēc aizstāvam profesionālā tīkla ekskluzivitāti.

  • Zinātnisks: progresīvas inovācijas un pētniecība ir mūsu stūrakmeņi. Rezultāti: produkti, kas piedāvā tūlītējus un ilgstošus risinājumus.

  • Pieejams: mūsu klienti ir mūsu prioritāte. Tirdzniecības tīkls, kas sastāv no 110 pārdevējiem Spānijā, ar padziļinātām zināšanām par šo nozari, ļauj mums uzturēt ciešas attiecības ar mūsu klientiem.

  • Apņemšanās izglītībā: mēs uzskatām, ka apmācība ir progresa atslēga. Šī iemesla dēļ mēs piedāvājam saviem klientiem pilnīgu izglītības programmu, kuru mūsu Tehniskais departaments pastāvīgi atjaunina, lai pielāgotos nozares vajadzībām.

  • Etalons: 50 gadu pieredze tirgū ir pozicionējusi mūs kā vienu no etalonzīmoliem profesionālā skaistumkopšanas nozarē gan valsts, gan starptautiskā mērogā..

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.