SIBEL

Sibel ir pazīstams kā skaistumkopšanas speciālists kopš 1964. gada un piedāvā pirmklasīgus aksesuārus ikdienas frizieru darbiem. Sibel ir Nīderlandes matu un skaistumkopšanas zīmols un daļa no Sinelco grupas. Plašais klāsts piedāvā salonu aprīkojumu no ilgtspējīgiem un kvalitatīviem materiāliem. Tas apvieno izcilu kvalitāti ar maksimālu klientu komfortu un lielisku dizainu. Sibel klāstā ir arī mazāki un neaizstājami palīgi, piemēram, kosmētika un aprīkojums.

Ar plašu, vairāk nekā 2000 augstas kvalitātes produktu klāstu matu un skaistumkopšanas profesionāļiem, Sibel vienmēr ir izcēlies ar universālu kompetenci.

Mēs uzņēmumā Sibel uzskatām, ka jūsu matu un skaistumkopšanas profesionāļa karjera ir balstīta uz reālu pieredzi un zināšanām. Tāpēc mūsu galvenais mērķis ir būt partnerim, kuram varat uzticēties, lai sniegtu gan izcilu kvalitāti, gan radošu iedvesmu, lai jūs varētu sasniegt labāko rezultātu.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
Skaits lapā