Uzņēmums ARUAL ir veidojies 1949. gadā. Barselonā, Spānijā, kad uzņēmējs Luiss Martiness Klemens nolēma ienirt kosmētikas pasaules piedzīvojumā. Uzņēmuma galvenais princips vienmēr ir bijis un paliek līdz mūsdienām: produktu kvalitāte. "Produktu kvalitāte ir mūsu panākumu un pozīcijas tirgū atslēga."

Uzņēmums ARUAL pastāvīgi investē inovācijās, strādā savās laboratorijās, lai no rūpīgi atlasītām izejvielām radītu perfektus produktus un atbilstu klientu vēlmēm. Preču iepakojums uzņēmumā un iekšējā kvalitātes kontrole nodrošina, ka preces īpašības nemainīsies, kamēr tā nenonāks rokās. Kopš ģimenes uzņēmuma pirmsākumiem ARUAL galvenais mērķis ir bijis apmierināt klientu vajadzības.

Tirgū rodas vajadzība pēc videi draudzīgiem, ekoloģiskiem, dabīgiem, netoksiskiem un ilgtspējīgiem produktiem; Produkti, kas rūpējas par mūsu veselību un ilgtspējību. Uzņēmums ARUAL cenšas apmierināt šo vajadzību, tāpēc pastāvīgi strādā, lai radītu veselīgus un ilgtspējīgus produktus, lai saudzētu vidi un sevi.

Nav izmēģinājumu ar dzīvniekiem – klīniskie pētījumi un efektivitātes testi atbilst Eiropas noteikumiem, kas stingri aizliedz izmēģinājumus ar dzīvniekiem. Tāpat tiek nodrošināts, ka izejvielas netiek testētas uz dzīvniekiem. Izejvielas tiek importētas no valstīm, kuras atbilst šiem noteikumiem.

Pārstrādājams iepakojums – produktu iepakojums ir 100% pārstrādājams.

Produkti un ražošanas metodes ir izstrādātas tā, lai tās būtu pēc iespējas draudzīgākas videi.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.