Zīmols dibināts 1998. gadā Itālijas pilsētā Roma, kur vēl joprojām atrodas zīmola galvenās ēkas –ofiss, laboratorija un 3 ražotnes. Zīmols Artego ir mazāk zināms Baltijas valstīs, bet ar to aktīvi strādā frizieri jau vairāk kā 50 valstīs.

Mēs esam augstas kvalitātes matu produktu piegādātājs no Itālijas. Ar savu pieredzi frizieru pasaulē mēs zinām, cik svarīgi ir kvalitatīvi matu produkti. Matu līdzekļi, kas ir profesionāli un nav pieejami lielveikalā vai vairumtirdzniecībā. Mūsu Artego produkti garantē kvalitāti. Tie ir izstrādāti tikai profesionāļiem frizieru nozarē. Mūsu matu produkti ir inovatīvi un ir ideāli piemēroti radošu frizūru veidošanai.

Artego kosmētikas galvenās īpašības:

  • Dabīgs sastāvs –brūnaļģu, īru sūnu, dažādu eļļu -avokado, linu, argāna, jojobas u.c. ekstrakti.

  • Veselības drošība –līdzekļi ir hipoalerģiski

  • Matu barošanas nodrošināšana ne tikai virspusē, bet arī matu folikulu līmenī.

  • Matu kopšanas līdzekļi nesatur parabēnus, tie ir hipoalerģiski un sastāv tikai no ekoloģiskiem komponentiem.

  • Matu veidošanas sērijai sastāvā vispār nav parabēnu un citu agresīvu ķīmisku sastāvdaļu.

  • Permanentās krāsas sistēmas pamatā inovatīva formula ar zemu amonjaka saturu.


 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.