Sugarbearhair

Uzņēmums SugarBearHair, ko 2015. gadā nodibināja Floridas pāris Nicole Nightly un Den Morris, pārdod pasteļkrāsas, gumijas lāča formas vitamīnus versijās, kas paredzētas matu augšanai, miegam un vispārējai veselībai. Tie ir aromatizēti ar dabīgām ogām, lai jūs varētu baudīt saldu garšu!

SugarBearHair, cenšas nodrošināt maksimālu drošību un maksimālus rezultātus. Mūsu produkti tiek ražoti ASV, tiek izmantotas FDA apstiprinātās vadlīnijas, lai nodrošinātu kvalitatīvus un drošus produktus jūsu sirdsmieram. Mēs izmantojām tikai labākās pieejamās sastāvdaļas, lai nodrošinātu efektīvu produktu, kas lieliski izskatās, lieliski smaržo un arī lieliski garšo!

Sugarbear vienmēr meklē labākās sastāvdaļas, no kurām veidot jaunas formulas. Mēs meklējam efektīvas sastāvdaļas ar gadiem ilgiem pētījumiem par to izmantošanu, nodrošinot visu mūsu produktu drošību un efektivitāti.

Sugarbearhair: Mūsu vegānu vitamīni satur A vitamīnu, C vitamīnu, D vitamīnu, E vitamīnu, B-6 vitamīnu, folijskābi, B12 vitamīnu, biotīnu, pantotēnskābi, jodu, cinku, holīnu, inozitolu kā aktīvās vielas. vitamīni un minerālvielas. Gumija ir izgatavoti no īstām ogām, lai iegūtu garšīgi saldu garšu, kokosriekstu eļļu un nedaudz cukura.

Jūs uzreiz varat sajust atšķirību Sugarbear vitamīnu kvalitātē salīdzinājumā ar citiem produktiem. Sugarbear iegulda augstākās kvalitātes garšās, izmantojot īstus dabīgus augļu ekstraktus.


 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.