HAIRBURST

Hairburst ir paredzēts ikvienam, kas vēlas uzlabot savu matu veselību, garumu, stiprumu un biezumu. Produkti ir piemēroti jebkuram matu tipam un dzimumam un ir paredzēti un radīti lietošanai pieaugušajiem.

Mūsu godalgotie vitamīni, šampūni, augšanas un apjoma palielināšanas serumi ir zinātniski izstrādāti, lai nodrošinātu efektīvu vitamīnu un minerālvielu maisījumu, kas nepieciešams jūsu matiem — strādājot no iekšpuses, no saknēm līdz galiem — veicinot matu garumu un izturību.

Uzņēmumā Hairburst ir ļoti svarīgi, lai visas mūsu sastāvdaļas un produkti būtu pēc iespējas labāki, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un, pats galvenais, neapdraudētu mūsu klientu drošību. Mūsu produktus izstrādā kvalificēti ķīmiķi, kuri sajauc pārbaudītas un aktīvās augstākās kvalitātes sastāvdaļas, lai izveidotu mūsu efektīvus matu augšanas produktus.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.