OLLIN Professional

OLLIN Professional zīmols izveidots 2011. gadā Krievijā un kopš tā laika ir kļuvis par iecienītu tūkstošiem skaistumkopšanas ekspertu un patērētāju, kas koncentrējas uz matu skaistumu.

OLLIN Professional piedāvā visu nepieciešamo, sākot no matu kopšanas un veidošanas produktiem līdz dažādām produktu sērijām, kas vērstas uz īpašām matu vajadzībām un matu tipiem. Produktu klāstā ir arī sezonāli un īpaši kopšanas līdzekļi matu barošanai, mitrināšanai un aizsardzībai.

Nosaukums OLLIN Professional sasaucas ar angļu all-in (“ieskaitot visu”) un ne tikai nozīmē, ka zīmola sortimentā ir viss nepieciešamais, lai nodrošinātu pilnu matu kopšanas pakalpojumu klāstu, bet arī uzsver, ka katrs produkts satur visu nepieciešamo, sastāvdaļas, lai uzturētu matus ideālā stāvoklī.

Zīmols nepārtraukti attīstās un seko jaunām tendencēm skaistumkopšanas nozarē, regulāri izlaižot jaunus, aktuālus un augstas kvalitātes produktus.

Katrs produkts ir unikāls, ražots, saudzējot vidi un nav testēts uz dzīvniekiem.


 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
atcelt filtrus