SEBASTIAN Professional

Sebastian Professional ir prestižās klases ASV zīmols. Stiliste Gerija Kusenza ienāca 70. gados, apņēmības pilna nodibināt uzņēmumu, kura pamatā ir bezbailības jēdziens. Sava unikālā stila veidošanā stiliste iedvesmu smēlusies no hipijiem, diskopapēžu kurpēm, platformas biksēm, krāsainiem tērpiem un trakām frizūrām.

Mēs piedāvājam negaidītus rezultātus ar Sebastian: vienmēr pārsteidzošas un unikālas frizūras. Izveidot, pārveidot, meklējot maksimālu efektu: tonizējoša matu krāsa, matu spīdums, želejas, eļļas, krēmi, māli, šampūni, maskas, kondicionieri - ar Sebastian jūsu frizūrām nav robežu.

Sebastian apzīmē profesionālu matu kosmētiku, kas nodrošina aizraujošu, jaunu avangarda izskatu. Sebastian mērķis ir pasvītrot cilvēka individualitāti, tāpēc īpaši stila izstrādājumi ir īpaši piemēroti unikālam, ekstravagantam un izcilam izskatam.

Sebastian Professional matu kopšanai ir tipisks sajaukšanas un saskaņošanas raksturs – ikviens var izveidot savu personīgo un individualizēto kopšanas programmu, apvienojot vairākus produktus no visām produktu līnijām. Sebastian ir patīkams, ne pārāk intensīvs unisex aromāts. Smarža ir raksturīga Sebastian un tai ir augsta atpazīstamības vērtība.

Sebastians katrā savā izstrādājumā iemieso individualitātes garu.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
Skaits lapā
Aizvērt
Īpašības
atcelt filtrus