Babyliss

Babyliss ir franču matu fēnu, lokšķēru un citu matu stilizācijas rīku ražotājs. Babyliss ir pazīstams ar augstas kvalitātes produktiem, plašu stilu klāstu un pieņemamām cenām.

Babyliss tika dibināts 1961. gadā no franču friziera Marcela Grateau, kurš bija aizrautīgs par rīku izveidošanu, kas palīdzētu cilvēkiem sasniegt frizētavas kvalitātes matu kopšanu mājās. Uzņēmums ātri ieguva popularitāti Francijā, un tagad ir viens no populārākajiem matu stilizācijas zīmoliem pasaulē.

Babyliss piedāvā plašu matu stilizācijas rīku klāstu visiem matu tipiem un stilu veidiem. Zīmola produkti ir izstrādāti tā, lai būtu viegli lietojami un sniegtu profesionālus rezultātus. Babyliss produkti ir arī relatīvi pieņemamās cenās, kas padara tos par populāru izvēli visiem vecuma grupu patērētājiem.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā