BIOSILK

BioSilk ir populārs matu kopšanas zīmols, kas pazīstams ar zīda proteīna izmantošanu. BioSilk produkti ir izstrādāti, lai palīdzētu atjaunot un aizsargāt matus no bojājumiem, ko izraisa karstā stilizēšana, krāsošana un vides faktori. Zīmols piedāvā arī dažādus citus matu kopšanas produktus, tostarp šampūnus, kondicionierus, stilizēšanas krēmus un serumus.

BioSilk tika dibināts 1986. gadā Farūka Šamija vadībā, kurš bija frizieris, iedvesmojies no zīda dabiskās skaistuma. Šamija ticēja, ka zīda proteīns var tikt izmantots, lai izveidotu matu kopšanas līdzekļus, kas būtu gan efektīvi, gan maigi pret matiem.

BioSilk produkti ir izstrādāti ar patentētu zīda proteīnu kompleksu, kas, teikts, iekļūst matu vārpstā un aizpilda plaisas kutikulā. Tas var palīdzēt atjaunot bojātus matus, izlīdzināt nepaklausīgus matus un piešķirt spīdumu. BioSilk produktos ietilpst arī citi dabīgi komponenti, piemēram, alveja, jojobas eļļa un kviešu dīgļu eļļa, kas, teikts, baro un kondicionē matus.

Ja meklējat matu kopšanas līdzekļus, kas ir maigi un efektīvi, BioSilk ir lieliska izvēle. Viņu produkti ir izstrādāti ar dabīgām sastāvdaļām un ir paredzēti, lai palīdzētu atjaunot, aizsargāt un stilizēt matus.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus