CHI - Farouk Systems

CHI ir profesionāls matu kopšanas zīmols, kas pazīstams ar augstas kvalitātes stilizēšanas instrumentiem un matu kopšanas produktiem. CHI tika nodibināts 1986. gadā Farouk Shami, frizieris, kurš vēlējās radīt inovatīvus matu kopšanas produktus, kas nenodarītu kaitējumu matiem.

CHI produkti ir pazīstami ar to, ka tie izmanto keratīnu, proteīnu, kas dabiski atrodams matos. Keratīns palīdz stiprināt un aizsargāt matus, padarot tos mazāk pakļautus lūšanai. CHI izmanto arī citas dabiskas sastāvdaļas, piemēram, argāna eļļu un jojobas eļļu, lai barotu un kondicionētu matus.

CHI stilizēšanas instrumenti ir pazīstami arī ar to kvalitāti un inovācijām. Zīmols ir īpaši pazīstams ar tā matu taisnotājiem, kas ir paredzēti, lai izlīdzinātu matus, nenodarot tiem kaitējumu. CHI matu taisnotājiem ir unikāls keramiskais pārklājums, kas vienmērīgi sadala siltumu un novērš matu apdedzināšanu.

Ja meklējat augstas kvalitātes, salona līmeņa matu kopšanas produkti, CHI ir lieliska izvēle. Viņu produkti efektīvi stiprina, aizsargā un stilizē matus, un tie ir maigi pret matiem un galvas ādu.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus