CHI MAN

CHI Man ir matu kopšanas un stilizēšanas produktu sortiments, kas īpaši izstrādāts vīriešiem. Produkti izmanto mūsdienīgu, augstas veiktspējas sastāvdaļu un tradicionālu frizētavas tehniku kombināciju, lai radītu stilus, kas ir gan stilīgi, gan veselīgi.

CHI Man produkti visi ir izstrādāti ar augstas kvalitātes sastāvdaļām, kas ir drošas pat visjutīgākajai galvas ādai. Tie arī nav testēti uz dzīvniekiem un nesatur sulfātus vai parabēnus.

Ja jūs meklējat augstas veiktspējas matu kopšanas un stilizēšanas līniju, kas ir speciāli izstrādāta vīriešiem, iesakām CHI Man.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Īpašības
atcelt filtrus