DAVINES

Davines Group, ko 1983. gadā Parmā, Itālijā dibināja Bollati ģimene, sāka kā pētniecības laboratorija, kas ražoja augstas klases matu kopšanas produktus slaveniem kosmētikas uzņēmumiem visā pasaulē. Pēc desmit gadu ilgas pieredzes uzlabošanas tika sākts veidot Davines matu kopšanas produktu zīmols, kas paredzēts tikai saloniem, un 1996. gadā nodibināja ādas kopšanas uzņēmumu vadošajiem spa.

DAVINES ir viens no vadošajiem profesionālu matu kopšanas un ķermeņa līdzekļu, premium klases ražotājiem. Kompānijas vārds ir saistīts ar milzīgiem panākumiem kosmētikas līdzekļu tirgū un ar ātru ekonomisko izaugsmi. Uzņēmums rada profesionālus matu kosmētikas līdzekļus, kuros augstākās klases kvalitāte satiekas ar visdziļāko cieņu pret mūsu planētu un tās resursiem. Zīmols ir slavens ar saviem kvalitatīvajiem, laikam līdzi ejošajiem produktiem, interesantajiem līdzekļu nosaukumiem, dabīgo sastāvu un dabai draudzīgo iepakojumu.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
atcelt filtrus