FRUDIA

Frudia ir brīnišķīgs augļu zīmols, kas mitrina jūsu ādu. Frudia ādas kopšanas līdzeklis sastāv no bezūdens formulām un ir izgatavots no augļu ekstraktiem. Frudia produkti rūpējas par ādu, izmantojot tikai sastāvdaļas, kas ir pildītas ar veselīgiem antioksidantiem. Frudia produkti palīdz novērst novecošanās pazīmes.

30 gadu ilgu pētījumu un produktu izstrādes rezultātā Frudia ir kļuvusi par vienu no visaugstāk novērtētajiem Korejas ādas kopšanas zīmoliem. Fokusējoties uz antioksidantiem un vitamīniem bagātajiem augļiem, Frudia ir radījis dabīgu veidu kā ādai piegādāt tik nepieciešamās aktīvās sastāvdaļas, lai to padarītu skaistu un mirdzošu. Frudia drosmīgie eksperimenti ar augļiem un citām augstas kvalitātes sastāvdaļām padara šos ādas kopšanas līdzekļus patiešām efektīvus un uzticamus.

Frudia produkti mitrina un baro ādu, iekļaujot tikai sastāvdaļas, kas pilnas ar veselīgiem antioksidantiem. Formulas ir pildītas ar spēcīgām sastāvdaļām, ieguvumi ir dažādi, sākot no cīņas ar novecošanās pazīmēm līdz poru samazināšanai.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Ādas tips
Īpašības
atcelt filtrus