GOLDWELL

Goldwell pirmsākumi meklējami 1948.gadā, kad Vācijas pilsētā Darmstadtā Hans Erich Dotters dibināja šo zīmolu, taču 1989. gadā Goldwell kļuva par daļu no japāņu kompānijas Kao, kas atvēra durvis jaunām un straujām attīstības iespējām.

GOLDWELL ir vadošā kompānija vairāk kā 50 gadus un šajā laikā ir paspējusi iemantot un piesaistīt ar savu kvalitāti ļoti daudz speciālistu visā pasaulē. Mūsdienās šis zīmols izlaiž plašu matu kopšanas profesionālās produkcijas asortimentu. Tas ietver matu krāsošanas līdzekļus, kas nodrošina matiem ne tikai spīdumu, bet arī spilgtumu. Pēdējo gadu laikā, uzņēmums Goldwell ir saglabājis vadošo pozīciju matu kopšanas produktu nozarē. Tā izstrādātā ekskluzīvā matu kopšanas produktu līnija, kas paredzēta frizieriem un speciālistiem, ir kļuvusi par vienu no salonu TOP izvēlēm.

Kompānijas pamatmērķis -  tā ir augstas tehnoloģijas produkta radīšana un izstrāde profesionālajai friziermākslai. GOLDWELL pieliek daudz pūles tam, lai atbilstu pēdējo modes tendenču prasību augstajiem standartiem.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
atcelt filtrus