IMPERITY Professional

Imperity aizsākās kā neliels zīmols kaut kur skaistajā Itālijā, kura filozofija bija padarīt profesionālu matu kopšanu pieejamu un par pieņemamu cenu ikvienam. Pilnībā šādā domāšanā uzņēmums Imperity Professional tika dibināts pirms dažām desmitgadēm.

Tāpat kā daudzi zīmoli, ko viņi sāka, zīmols sākās ar šampūniem, kondicionieriem un, protams, matu krāsām. Nedaudz vēlāk arvien pieaugošais klāsts tika vēl vairāk paplašināts ar serumiem, procedūrām un veidošanas produktiem.

Pamazām Imperity izauga par to, kas ir kļuvis šodien. Gadu gaitā daudz kas ir mainījies, mēs zinām, ka keratīns un argana eļļa ir labas matiem. Sastāvdaļas SLS, parabēni un citas ķīmiskās piedevas nav labas mūsu sulīgajiem matiem. Impery produkti ir pielāgoti šīm zināšanām. Lai arī Imperity ir novatorisks, pēdējos 2 gadus tiek, izstrādāti jauni un uzlaboti produkti. Pilnīgi jaunas līnijas ir izstrādātas pilnībā organisko, dabīgo un, protams, kopjošo sastāvdaļu laika garā.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus