Luxor Professional ir izcils zīmols matu kopšanas un veidošanas nozarē, kas ir pazīstams ar saviem augstas kvalitātes produktiem, kas paredzēti gan profesionāliem stilistiem, gan ikdienas lietotājiem. Rūpējoties par izcilību un inovācijām, Luxor Professional piedāvā plašu matu kopšanas risinājumu klāstu, kas izstrādāts, lai apmierinātu dažādas vajadzības un vēlmes.

Luxor Professional izceļas ar savu uzticību augstākās kvalitātes sastāvdaļu un modernu formulu izmantošanai. Katrs produkts ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu efektivitāti, palīdzot klientiem sasniegt salona kvalitātes rezultātus mājas apstākļos. No šampūniem un kondicionieriem līdz matu veidošanas želejām un serumiem - Luxor Professional produktu līnija ir izstrādāta, lai uzlabotu matu dabisko skaistumu, nodrošinot barošanu, aizsardzību un satriecošu spīdumu.

Izcelsmes valsts: Bulgārija

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
atcelt filtrus