OLAPLEX

Olaplex aizsākumi meklējami Kalifornijas garāžā, un kopš 2014. gada ir eksponenciāli pieaudzis, iekļaujot miljoniem fanu visā pasaulē. Olaplex patentētā tehnoloģija nepārtraukti maina to, kas ir vajadzīgs matiem!

Par Olaplex labajām īpašībām vajadzētu zināt ikvienam, kurš kaut reizi ir bijis nobažījies par savu matu stāvokli, un ir meklējis veidu, kā tos atjaunot. Divi ķīmiķi ir izveidojuši unikālu molekulu, kas ļauj atjaunot un stiprināt bojātus matus un atjaunot to struktūru.

Visu šo produktu galvenā sastāvdaļa, kas pazīstama kā bisaminopropildiglikoldimeleāts (bis-aminopropyl diglycol dimaleate), var iekļūt matu struktūrā līdz molekulārajam līmenim un pēc tam atjaunot visus degradētos savienojumus - tāpēc mati kļūst veselīgāki un spēcīgāki.

Olaplex bieži tiek saukts par revolucionāriem produktiem bojātiem matiem - tas ir ieteicams tiem, kuru mati ir cietuši no matu krāsošanas, veidošanas vai citām līdzīgām kaitīgām procedūrām. Šo produktu formula ir patentēta vairākos gadījumos, kas nozīmē, ka līdzīgu sastāvu neizdosies atrast nevienā citā produktā.


 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus