Olivia Garden

OLIVIA GARDEN 1967. gadā izveidoja Jean & Micheline Rennette in Liège, Beļģijā. Tā tika dibināta, pamatojoties uz principiem nodrošināt frizierus ar augstas kvalitātes, inovatīviem, skaistiem un moderniem salona instrumentiem.

Šodien Olivia Garden ieņem tirgus līdera pozīciju un ir nopelnījis vairāk nekā 55 patentus, padarot tā produktus plaši populārus frizieru vidū vairāk nekā 102 valstīs.

Olīvijas Garden instrumenti tiek izmantoti arī Ņujorkas modes nedēļas aizkulisēs, kā arī bieži redzami TV šovos, filmās, tos izmanto slavenību stilisti visā pasaulē.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
atcelt filtrus