Wella Professional

Jau vairāk nekā 140 gadus Wella ir piedāvājusi inovācijas un pakalpojumus, kas nodrošina frizieru radošumu.

Uzņēmuma stāsts sākas 19. gadsimta Vācijā ar friziera Franča Strēhera vīziju un aizraušanos. No matu skaistumkopšanas industrijas stūrakmeņiem līdz pat augstākās klases salona produktiem un ekspertu kolekcijām, kas mūsdienās pieejami frizētavās un skaistumkopšanas salonos, viena friziera aizrautīgais sapnis šodien iedvesmo vairāk kā 4 milionus profesionāļu un neskaitāmas skaistu matu īpašniekus visā pasaulē.

Kosmētikas zīmols Wella Professionals jau daudzus gadus nodarbojas ar augstas kvalitātes matu kosmētikas ražošanu un izplatīšanu. Uzņēmuma speciālisti cenšas ņemt vērā gan make-up mākslinieku, gan klientu vēlmes. Wella Professionals ir ievērojamākais matu krāsošanas līdzekļu zīmols. Zīmola Wella matu krāsas vienmēr ir efektīvas, nodrošina profesionālus un nevainojamus rezultātus. Šis ir viens no iemesliem, kādēļ Wella produkti joprojām ir ļoti populāri vismaz 150 pasaules valstīs.

Šodien WELLA emblēma ir viena no pazīstamākajiem pasaulē un tā nemainīgi nosaka nepārspētu vācu kvalitāti un tradīcijas.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus