XANITALIA

XANITALIA tika dibināta 1984. gadā kā specializēts privāto zīmolu depilācijas vasku ražotājs profesionālajam sektoram un mazumtirdzniecībai.

Xanitalia strauji paplašinājās, un, pateicoties pastāvīgajiem ieguldījumiem pētniecībā, rūpnīcās un ražošanas iekārtās, šodien tas ir viens no nedaudzajiem piegādātājiem pasaulē savā produktu kategorijā.

Xanitalia grupā ietilpst četras specializētas nodaļas: no matiņu noņemšanas vaskiem līdz profesionālam aprīkojumam, no kosmētikas līdzekļiem līdz profesionāliem nagu gēliem, Xanitalia spēj apmierināt jebkura veida klientu vajadzības, no maza koncerna līdz lielam uzņēmumam, ar piemērotiem augiem un iespaidīgiem. ražošanas elastība, neskaitot virkni pakalpojumu, sākot no grafiskas pielāgošanas līdz iesaiņošanai, līdz pārdošanai gatava produkta nosūtīšanai.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus