Batiste

Batiste tika laists klajā 1970. gados kā zīmola alternatīva talka pulvera izmantošanai, lai attīrītu matus un pagarinātu laiku starp mazgāšanas reizēm. Desmit gadus vēlāk Batiste atklāja plašāka modes industrija, un 90. gados Batiste bija obligāta lieta katras sievietes rokassomiņā!

Mūsdienās Batiste ir vairāk nekā sausais šampūns, tas tiek uzskatīts par skaistumkopšanas noslēpumaino ieroci atsvaidzināšanai, atdzīvināšanai un veidošanai.

Visu Batiste sauso šampūnu pamatā ir novatoriska rīsu ciete, kuras pamatā ir "nav nepieciešams ūdens", kas pielāgojas jūsu matu vajadzībām. novērš lieko eļļu un palīdz to izvadīt pie saknēm. Mūsu vieglie pūderi absorbē eļļu no matiem, lieliski atsvaidzinot tos starp mazgāšanas reizēm.

Batistes unikālā formula nodrošina tūlītēju sakņu atdzimšanu, kas neizžāvē matus, piešķir tiem tekstūru un piešķir blāviem, nedzīviem matiem tādu pārveidojumu mazgāšanas laikā, kādu tie ir pelnījuši. Bez ūdens, bez nekārtības, bez satraukuma – vienkārši izsmidziniet, masējiet un veidojiet! Piešķiriet saviem matiem jaunu elpu un palieliniet tonusu un apjomu, kad vien tas nepieciešams.

Batiste produkti ir paredzēti visiem matu tipiem un visām matu vajadzībām. Mūsu sauso šampūnu klāstā ir viss, sākot no papildu izdevīguma apjoma un pasakainiem svaigiem aromātiem līdz krāsainiem aerosoliem.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
atcelt filtrus