CARELIKA

Carelika ir zīmols, kas piedāvā autentiskus produktus, kas baro, dziedina, rūpējas un atjauno jūsu ķermeni, padarot jūsu ādu gludu un spīdīgu. Mēs apvienojam klīniski pierādītas inovatīvas sastāvdaļas ar laika pārbaudītām holistiskām praksēm, lai mūsu produkti palīdzētu jums izveidot vienkāršas un efektīvas pašaprūpes rituālus, kas apzināti rūpējas par jūsu ādu. No ādas tīrīšanas līdz pret novecošanu, mēs apmierinām katras vecuma grupas vajadzības.

Mēs atbilstam augstākajiem kvalitātes kontroles standartiem, jo mūsu kosmētikas produkti tiek ražoti Francijā esošā sertificētā rūpnīcā, kas ir aprīkota ar pasaules klases ražošanas iekārtām un farmaceitiskās ražošanas standartiem. Visas formulas tiek jauktas ar tīrākajām un labākajām aktīvajām sastāvdaļām, ievērojot augstus zinātniskus un drošības protokolus.

Carelika prioritāte ir drošība, tāpēc tas, ko mēs izmantojam savos produktos, ir tikpat svarīgi kā tas, ko mēs neizmantojam. Mēs izvairāmies no rupjām un kaitīgām sastāvdaļām, kas tiek ziņotas kā nedrošas ādai (bez parabēniem un SLS).

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Ādas tips
Īpašības
Kam paredzēts
atcelt filtrus