Chistovje

Pirms astoņiem gadiem vairāki ražotāji un menedžeri, kas strādāja ar skaistumkopšanas industrijas vienreizējās lietošanas palīgmateriālu tirdzniecību, atrada brīvu nišu tirgū un nolēma atvērt paši savu augstākās kvalitātes vienreizlietojamo palīgmateriālu ražošanu par adekvātu cenu.

Chistovje ir Krievijas vienreizlietojamo palīgmateriālu ražotājs skaistumkopšanas un veselības nozarei.

Kvalitātes kontrole tiek veikta visos ražošanas posmos. Katram uzņēmuma Chistovje izstrādājumam ir detalizēta etiķete ar informāciju par produktu skaitu iepakojumā, materiāla blīvumu, tā galvenajām īpašībām, kā arī maiņu un krāvējiem, kas ražoja šo produktu. Ne visiem vienreizējās lietošanas palīgmateriālu ražotājiem ir šādas etiķetes.

Chistovje izgatavo apģērbu un aksesuārus frizieriem, kosmetologiem, manikīra un pedikīra meistariem, masieriem, medicīnas, sporta iestāžu un pārtikas rūpniecības darbiniekiem.

Chistovye produktu klāsts šobrīd ir pārsniedzis 500 preces. Ražotnē tiek ražoti: vienreizlietojamie palagi, dvieļi, salvetes, krēslu un dīvānu pārvalki, vienreizlietojamie un atkārtoti lietojamie paklāji, šarlotes cepures, polietilēna šalles, pirts cepures, matu sprādzes, frotē apsējus, apkakles un peninārus, priekšauti, apmetņi, apģērbi procedūrām: krekli , topi ar atvērtu un aizvērtu muguru, presoterapijas bikses, pareo, negližes kosmetoloģijai un spa, frotē un vafeļu halāti, vienreizējās lietošanas kimono halāti, apakšveļa procedūrām (vienreizējās biksītes, sieviešu un vīriešu); čības, apavu pārvalki, pedikīra palīgmateriāli: separatori, vīles, iepakojumi pedikīra vannām; solāriju komplekti; žurnāli derežīma uzskaitei; folijas palīgmateriāli; depilācijas sloksnes.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā