INEBRYA

Tas ir Itālijas profesionāls matu kopšanas zīmols, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu visiem matu tipiem un vajadzībām. Zīmols ir pazīstams ar inovatīvām formulām un dabisku sastāvdaļu izmantošanu.

Inebrya tika dibināts 2005. gadā itāļu matu kopšanas ekspertu vadībā, kuri bija aizrautīgi radīt produktus, kas uzlabotu matu veselību un skaistumu. Zīmols ātri ieguva popularitāti Itālijā, un tagad tas ir pieejams vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē.

Inebrya piedāvā plašu matu kopšanas produktu klāstu, tostarp šampūnus, kondicionierus, maskas, stilizēšanas produktus un krāsvielas. Zīmola produkti ir izstrādāti ar augstas kvalitātes sastāvdaļām, tostarp dabiskiem ekstraktiem, vitamīniem un minerālvielām. Inebrya ir apņēmusies izmantot ilgtspējīgas prakses, un zīmola produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

Inebrya ir lieliska izvēle visiem, kuri meklē augstas kvalitātes, profesionālus matu kopšanas produktus. Zīmola produkti ir izstrādāti ar dabīgām sastāvdaļām un paredzēti, lai uzlabotu matu veselību un skaistumu.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus