INGRID Cosmetics

Tas ir poļu kosmētikas zīmols, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes grima un ādas kopšanas produktu klāstu. Zīmols ir pazīstams ar inovatīvām formulām un apņemšanos izmantot dabiskas sastāvdaļas.

INGRID Cosmetics tika dibināts 1996. gadā Ingrid Dziedzic vadībā, poļu uzņēmēja, kura bija aizrautīga par augstas kvalitātes kosmētikas izveidi, kas būtu pieejama visiem. Zīmols ātri ieguva popularitāti Polijā, un tagad tas ir pieejams vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē.

INGRID Cosmetics piedāvā plašu grima un ādas kopšanas produktu klāstu visiem ādas tipiem un toņiem. Zīmola produkti ir pazīstami ar ilgstošu noturību un spēju radīt dabisku izskatu.

Zīmola produkti tiek izgatavoti ar augstas kvalitātes sastāvdaļām, kas tiek iegūtas no visas pasaules.

INGRID Cosmetics ir populārs zīmols visām vecuma grupu sievietēm. Zīmols ir pazīstams ar pieejamām cenām un augstas kvalitātes produktiem.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.