INSIGHT

Insight izstrādā ekoformulācijas matu, galvas ādas un ķermeņa kopšanai. Profesionālie šī zīmola produkti ir pieprasīti daudzās pasaules valstīs to augstās efektivitātes dēļ. Kopjošo kosmētiku var lietot gan mājās, gan salonos.

Itālijas uzņēmums, kas galvenokārt specializējas profesionālu matu kopšanas līdzekļu izveidē. Izstrādājot kosmētiku, eksperti izmanto organiskas vielas. Produkti ir radīti uz augu ekstraktu un fito eļļu bāzes, tie ir bagātināti ar lietderīgām vielām. Katra izmantotā komponenta drošība un efektivitāte rūpīgi pārbaudīts, pateicoties tam saražotā produkcija ir kvalitatīva.

Netradicionāli un novatoriski formulējumi kuru mērķis ir aizsargāt matu veselību un spīdumu, rūpīgi izvēloties izejmateriālus, vienlaikus nodrošinot absolūtu pilnību matu veidošanā un profesionālās zināšanas.

Visa ražotā kosmētika tiek uzskatīta par ārstniecisku. Ar tās palīdzību jūs varat ne tikai saglabāt savu matu ārējo nevainojamību, bet arī atjaunot to veselību. Pateicoties unikālajam sastāvam, līdzekļi spēj stiprināt matu folikulus, aktivizēt cirtas augšanu, novērst matu trauslumu un atrisināt vairākas citas svarīgas problēmas.

Visa Insight kosmētika ir hipoalerģiska. Tā nesatur smaržvielas, ķīmiskās krāsvielas un citas "agresīvas" vielas, kas negatīvi ietekmē galvas ādu un matus.

 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus