Italwax

Itāļu uzņēmums Filo Bianco Srl specializējas augstas kvalitātes profesionālu biodepilācijas produktu radīšanā un ražošanā.

Italwax piedāvā profesionālu kosmētiku vaksācijai, kas ražota saskaņā ar moderno un klasisko itāļu formulu stingrā tās privātās laboratorijas Milānā uzraudzībā. Rūpnīca ir aprīkota ar jaunākajām vācu un itāļu iekārtām, kas saglabā neskartas mūsu ražošanas procesā izmantotās dabiskās un organiskās izejvielas. Visiem Italwax vaskiem ir augsta adhezivitāte (spēja droši saķerties ar matiņiem), kas padara matu noņemšanas procedūru visefektīvāko, ātrāko, drošāko un salīdzinoši nesāpīgāko.

Italwax depilācijas produktu kvalitāte tiek garantēta ar GMP (labas ražošanas prakses) sertifikātu. Mēs izmantojam tikai augstākās klases izejvielas un pārbaudām katru ienākošo un izejošo partiju mūsu iekšējā laboratorijā.

Visi Italwax produkti ir efektīvi, hipoalerģiski un kombinējami, lai depilācijas procedūru padarītu pēc iespējas tīrāko, ātrāko un nesāpīgāko.

 

 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
atcelt filtrus