KEUNE

KEUNE ražo matu produktus profesionāļiem kopš 1922. gada, kad farmaceits Jans Keune no Amsterdamas virs aptiekas sāka eksperimentēt un ražot matu kopšanas līdzekļus.

Kā ģimenes uzņēmums Keune ir pārliecināti, ka pienākums ir rūpēties par planētu un cilvēkiem. Keune to dara, izmantojot ilgtspējības programmu Keune Cares. Ne tikai sev, bet īpaši nākamajām paaudzēm.

Keune nepārbauda nevienu produktu uz dzīvniekiem un izvēlas savu produkciju nepārdot valstīs, kur saskaņa ar likumu veic izmēģinājumus uz dzīvniekiem. Keune atbalsta vegānisku dzīvesveidu, tāpēc savā sortimentā iekļauj vairākus vegāniskus matu produktus.
Latvijā Keune zīmols ir pazīstams kopš 1998. gada un, līdzīgi kā Nīderlandē, arī Latvijā šis ir ģimenes uzņēmums.

Keune misija ir radīt skaistumu. Lai šo misiju īstenotu, nepieciešamas redzīgas acis, dzirdīgas ausis, prasmīgas rokas, radošs prāts un atvērta sirds.


 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus