Kinetics

Kinetics kosmētika radās pateicoties skaistumkopšanas guru Sjū Slutskas idejai, kura vēlējās izstrādāt jaunāko, izcilāko sasniegumu produktus un piegādāt tos cilvēkiem, kuriem nebija laika pašiem priekš sevis.

Izstrādāts tajās pašās laboratorijās, kur daži no pasaules ekskluzīvākajiem skaistumkopšanas un dermatoloģijas zīmoliem, Kinetics sākotnēji tika izveidots kā privāta zīmola ādas kopšanas līdzeklis luksusa viesnīcu spa. Spa viesi kļuva par klientiem visa gada garumā, kad viņi redzēja izmaiņas viņu ādā, turpinot lietot produktus. Sjū saprata, ka ir vajadzīgas augstas kvalitātes, mazas partijas, pielāgotas ādas kopšanas shēmas, kas patiešām varētu radīt pārmaiņas — par pieejamām cenām.

Apvienojot augstākās kvalitātes un organiskas augu izcelsmes sastāvdaļas tieši īstajā dabisko, bioloģiski saderīgo formulu simfonijā, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti, mūsu ādas kopšanas produktu līniju veido visaugstākās veiktspējas un vismodernākie pieejamie produkti.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Ādas tips
Īpašības
atcelt filtrus