LAKME COSMETICS

Carreras ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1996 gadā un ir viens no vadošajiem profesionālās matu kosmētikas ražotājiem pasaulē, kas konkurē ar pasaules vadošajiem brendiem. Galvenais uzņēmuma dibināšanas mērķis bija nodrošināt frizierus ar produktiem, kas ražoti no viskvalitatīvākajām izejvielām.

LAKME atrodas Barselonā; tāpēc uzņēmumu iedvesmo Vidusjūras vērtības, piemēram, daba, aizraušanās, veselība, inovācijas un dizains. Uzkrātā pieredze un zināšanas matu kopšanā ir iemiesota zīmola produktos. Uzņēmuma laboratorija pastāvīgi meklē jaunus veidus, kā izveidot un uzturēt skaistus un veselīgus matus. Piedāvājumā ir plašs klāsts ar jebkura veida matu krāsošanas, veidošanas, apstrādes un kopšanas produktiem

Uzņēmuma ražotnes platība sastāv no 6000 kvadrāt metriem. Visaugstākie standarti visos ražošanas posmos. Pētījumi matu veselībā, jaunākās lietošanas metodes, iepakojums un dizains, sastāvdaļu izvēle un ekskluzīva formula produktu izstrādē.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus