LOMA

LOMA ir organisku, aromātisku produktu kolekcija komfortablai matu un ķermeņa ādas ikdienas kopšanai. Dabiski dziedinošas, organiskas sastāvdaļas, kas sadarbojas ar videi draudzīgu ražošanu, sniedz izcilu veiktspēju.
Svaigi, dabīgi aromāti no organiskām sastāvdaļām ķermeņa mazgāšanas līdzekļos, ķermeņa losjonos, lūpu balzāmos un svecēs.

LOMA produktu aromāti veidoti uz ēterisko eļļu bāzētiem aromātiem, dabīgām aromātiskām sastāvdaļām un aromātisko augu ekstraktiem.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus