L'Oreal

1909. gadā Ežēns Šūlers, jauns ķīmiķis ar uzņēmējdarbības garu, nodibināja uzņēmumu, kam bija jākļūst par L'Oréal grupu. Viss sākās ar vienu no pirmajām matu krāsām, ko viņš izstrādāja, ražoja un pārdeva Parīzes frizieriem.

L’Oréal Paris ir pasaulē vadošais kosmētikas zīmols, kas padara labāko luksusa skaistumu pieejamu un pieejamu ikvienam. No grima un ādas kopšanas līdz matu kopšanai un matu krāsošanai, mūsu novatoriskais gars vada mūsu zinātnisko izcilību un nemierīgos jauninājumus. Mēs esam apņēmušies nodrošināt drošību, efektivitāti un kvalitāti vairāk nekā 110 gadus. L'Oréal Paris kā zīmols, kas vienmēr ir aizstāvējis un slavējis sieviešu iespēju palielināšanu, izaicina stereotipus ar modernu sievišķības redzējumu. Patiešām, mēs atbalstām visas sievietes viņu ceļojumā, lai piepildītu sevi saskaņā ar viņu pašu noteikumiem un vēlmēm.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus