Moroccanoil

Pirms desmit gadiem Moroccanoil nolēma izveidot piemērotu segumu visu matu kopšanai un frizēšanai. Šī godalgotā formula, kas bagāta ar argana eļļu, piešķir matiem ilgstošu gludumu, veidošanas un kondicionēšanas priekšrocības, palielina vadāmību, paātrina žāvēšanas laiku un izceļ spīdumu.

Tas, kas pirms desmit gadiem sākās kā viens revolucionārs produkts, kļūstot par jaunu kategoriju skaistumkopšanas industrijā, ir izaudzis par veselu matu un ķermeņa produktu līniju, kas piesātināta ar barojošo un antioksidantiem bagāto argana eļļu un ir tapis par atpazīstamu zīmola parakstu. Veltīts augstākās kvalitātes matu un ķermeņa produktu piegādei, Moroccanoil ir kļuvis par ikonisku skaistumkopšanas zīmolu.

Moroccanoil - ta ir sensācija profesionālo matu kopšanas līdzekļu jomā. Uzņēmuma panākumi ir balstīti uz matu un ķermeņa kopšanas produktu augstāko kvalitāti. Galvenā sastāvdaļa kosmētikas līdzekļos ir argana eļļa, reta un dārga produkts, kas tiek noņemts un ekstrahēts no argana koka riekstiem. Pateicoties šīs eļļas īpašībām, jūsu mati būs spīdīgi, vieglāk izķemmējami un veselīgi.

Ādas kopšanas līdzekļi ar antioksidantiem bagāto argana eļļu, minerālvielām un vitamīniem, kas paredzēti pīlingam, attīrīšanai un mitrināšanai, ieskaitot kopšanas līdzekļus, eļļas, roku krēmus, tīrīšanas līdzekļus un daudz ko citu.


 

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus