MOSER

Uzņēmums Kuno Moser GmbH tika dibināts 1946. gadā Sentdžordženā, un tajā strādāja 20 darbinieki. Nepārtrauktas izaugsmes rezultātā 1993. gadā Mosonmagyarovarā (Ungārijā) tika izveidota otra ražotne.

Vairāk nekā 75 gadu pieredze, kas iegūta kā vienam no vadošajiem profesionālu matu veidošanas ierīču ražotājiem, ir padarījusi mūs tādus, kādi mēs esam šodien. Moser mērķis ir nodrošināt ikvienu ar optimālu instrumentu perfektai frizūrai, un šo mērķi mēs sasniegsim ar tehniskiem jauninājumiem un nepārtrauktu mūsu produktu turpmāku attīstību.

Uzņēmums, kas pa šo laiku tika pārdēvēts par MOSER Elektrogeräte GmbH, 1996. gadā tika pārņemts amerikāņu WAHL Clipper Corporation Sterlingā, Ilinoisā, pasaulē vadošais matu veidošanas ierīču ražotājs. 2002. gadā uzņēmums beidzot ieguva Wahl GmbH nosaukumu.

Moser produkti no jauna atdzīvina patieso aizraušanos ar frizūru veidošanu. Tie padara matu griešanu vienkāršu, galvenokārt pārstāv netradicionālu, modernu darbu. Tas nodrošina, ka katrs griezums ir veiksmīgs.

Šobrīd Wahl GmbH nodarbina vairāk nekā 200 darbinieku, un augsta līmeņa izpratne par kvalitāti, elastība un tehniskie jauninājumi veido kursu nākotnei. Panākumi: Wahl GmbH šodien bauda izcilu starptautisku reputāciju profesionālu matu veidošanas ierīču un dzīvnieku kopšanas līdzekļu jomā.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā