M-PROFESSIONAL

Kopš 1998. gada uzņēmums Lika - J sadarbojas ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Somijas skaistumkopšanas nozares profesionāļiem, kas to iedvesmojuši profesionāļu ikdienas darba atvieglošanai un radījuši zīmolu M-PROFESSIONAL.

Zīmola koncepts – inovatīvi instrumenti un aksesuāri par pieņemamām cenām. Ikviens skaistumkopšanas nozares profesionālis ir pelnījis lieliskus instrumentus, kas atvieglo viņa ikdienas darbu un sniedz vislabākos rezultātus.

Mēs izmantojam tikai labākos un izturīgākos materiālus. Ķemmes ir izgatavotas no ABS materiāla (termoplastiska polimēra strukturālā materiāla), kas ir izturīgs, viegli veidojams un lietojams. Kušanas temperatūra no 180°C.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Ādas tips
Kam paredzēts
atcelt filtrus