RefectoCil

Jau vairāk nekā 80 gadus zīmols RefectoCil iepriecina savus cienītājus ar plašu augstas kvalitātes produktu klāstu skropstām un uzacīm. Apjoms, izteiksmīgums, skaista krāsa - tas ir tas, ko vēlas ikviena sieviete visā pasaulē. Preču zīme RefectoCil ir parūpējusies par to, lai jūsu uzacis un skropstas būtu izteiksmīgas un neaizmirstamas.

RefectoCil zīmols ir guvis panākumus visā pasaulē, pateicoties tā nevainojamajai produktu kvalitātei, inovācijām un unikālajiem krāsu risinājumiem. Produkti tiek ražoti mūsu pašu laboratorijās. Devīze "Mīlestība pret skaistumu" liecina par uzņēmuma darbinieku lielo mīlestību pret kosmētiku. Pateicoties lielajai vēlmei, darbietilpīgiem procesiem un speciālistu atbildībai, tiek radīti produkti, kas jebkuras meitenes dzīvi padara skaistāku.

Ar RefectoCil profesionālo krāsu jūs uz ilgu laiku aizmirsīsit par skropstu tušu un acu zīmuļiem. Produkti atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Turklāt zīmols ražo procedūrām nepieciešamos aksesuārus - otas, kociņus, rullīšus, oksidētājus, papīra strēmeles un daudz ko citu.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Ādas tips
atcelt filtrus