RIBESKIN

Tas ir Dienvidkorejas ražotājs, kas specializējas augstas klases estētikas produktu izstrādē medicīniskajiem estētikas praktizējošajiem. Ribeskin ir pazīstams ar inovatīviem un efektīviem risinājumiem, kas vērsti uz ādas veselības, atjaunošanas un kopējās labklājības uzlabošanu.

Ribeskin produkti izstrādāti ar aktīvu sastāvdaļu maisījumu, kas izgatavots no dabas izcelsmes komponentiem, ietverot botāniskos ekstraktus, augu izcelsmes peptīdus un jūras sastāvdaļas. Šīs sastāvdaļas darbojas sinerģijā, lai risinātu dažādas ādas problēmas, ieskaitot grumbas, smalkas līnijas, hiperpigmentāciju un ādas tekstūras neregularitātes.

Ribeskin produktu klāsts ietver dažādas kategorijas, tostarp:

  • Ādas atjaunošana: Produkti, kas izstrādāti, lai apkopotu novecošanās redzamos pazīmes, veicinot ādas stingrību, elastību un starojumu.
  • Grumbu korekcija: Ārstējumi, kas tieši mērķēti uz grumbām un smalkām līnijām, ar mērķi samazināt to izskatu un atjaunot jauneklīgu izskatu.
  • Hiperpigmentācijas novēršana: Formulācijas, kas risina pārmērīgu melanīna ražošanu, efektīvi samazinot tumšos plankumus un veicinot gaišāku un vienmērīgāku ādas toni.
  • Ādas tekstūras uzlabošana: Produkti, kas izstrādāti, lai pilnveidotu ādas tekstūru, izlīdzinot smalkas līnijas un neregularitātes, un panākot gludāku un bez trūpēm ādas toni.
  • Ādas barjeras atjaunošana: Produkti, kas vērsti uz ādas barjeras funkcijas stiprināšanu, uzlabojot tās dabisko spēju uzturēt mitrumu un aizsargāt pret ārējiem agresoriem.
  • Pretiekaisuma līdzekļi: Risinājumi, kas izstrādāti, lai cīnītos pret iekaisumu, kas ir galvenais faktors dažādās ādas problēmās, ieskaitot aknes, apsārtumu un jutīgumu.

Ribeskin produktus plaši izmanto medicīniskie estētikas praktizējošie visā pasaulē, saņemot pastāvīgu atgriezenisko saiti gan no pacientiem, gan profesionāļiem. Zīmola apņemšanās zinātniskajai pētniecībai, inovatīvu formulāciju izstrādei un izcilas kvalitātes nodrošināšanai ir nostiprinājusi tā pozīciju kā vadītāju augstas klases estētikas risinājumu sniedzējā.

Ja jūs meklējat augstas veiktspējas estētikas produktus medicīniskiem profesionāļiem, Ribeskin ir lieliska izvēle. Viņu inovatīvie un efektīvie risinājumi var risināt dažādas ādas problēmas, veicinot ādas atjaunošanu, samazinot grumbas, samazinot hiperpigmentāciju, pilnveidojot ādas tekstūru un atjaunojot ādas veselību.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā