Schwarzkopf

Pirms vairāk nekā 120 gadiem vācu ķīmiķis un farmaceits Hanss Švarckopfs ielika pamatus zīmolam, kas kopš tā laika ir bijis inovāciju priekšgalā. Kvalitatīvas sastāvdaļas un jaunākās matu kopšanas tehnoloģijas, uzticamība, zināšanas un meistarība ir stūrakmeņi visam, ko zīmols dara un ko pārstāv. No pirmā šķidrā šampūna izstrādes līdz kļūšanai par pasaulē atzītu salonu krāsu, šodien Schwarzkopf portfelī ir tādi zīmoli kā LIVE, Oleo Intense un got2b. Iedvesinot uzticību gan profesionāļos, gan patērētājos visā pasaulē, tie ļauj ikvienam izteikties savā unikālā veidā. Radošs, līdzjūtīgs, aizraujošs un pilnvarots. Tas ir Švarckopfa veids.

Visu veidu matu atpazīšana, cieņa un godināšana, dažādība ir Schwarzkopf zīmola pamatā. Atzīstot, ka katrs ir unikāls, Schwarzkopf sadarbojās ar leģendāro modes fotogrāfu Arminu Morbahu, lai izveidotu sēriju “Looks”, kas atspoguļotu viņu daudzveidīgos uzskatus. Aizstāvēdams visu etnisko piederību, vecumu un spēju iekļaušanu, viņš kļuva arī par Schwarzkopf zīmola vēstnieku.

Evolūcija ir bijusi nemainīga, jo pēdējā gadsimta laikā Schwarzkopf zīmols ir audzis. No pirmā uzņēmuma, kas izgudroja pulverveida šampūnu, šķidro šampūnu un matu laku, Schwarzkopf turpina ieviest jauninājumus un uzlabot savus matu kopšanas produktus un formulas. Arī turpmāk mēs turpināsim savu solījumu iedvesmot, augt un svinēt katra indivīda unikalitāti.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā
Aizvērt
Matu tips
Īpašības
Kam paredzēts
Sastāvs
atcelt filtrus