Wahl

Kopš 1919. gada, izgudrojot pirmo praktisko elektrisko matu griezēju, mūsu korporācija ir līderis profesionālās un mājas kopšanas kategorijā.

Wahl kā ētisks globāls elektrisko ierīču ražotājs un izplatītājs apzinās, ka vide ir galvenā ieinteresētā puse, kā arī mūsu klienti, piegādātāji, akcionāri, darbinieki, kopienas un valstis, kurās mēs veicam uzņēmējdarbību.

Mēs esam patiesi apņēmušies samazināt savu ietekmi uz vidi.

Mēs centīsimies definēt pasaules līmeņa labāko praksi ietekmes uz vidi jomā un sasniegt ambiciozus mērķus.

Mēs nepārtraukti samazināsim patērēto enerģiju un materiālu patēriņu visos mūsu piegādes ķēdes procesos no gala līdz galam.

Mēs rādīsim labu piemēru savām ieinteresētajām pusēm, aktīvi veicinot ilgtspējību, pārstrādi un izmantojot videi draudzīgus materiālus, kur vien tas ir praktiski iespējams.

Mēs esam apņēmušies kā vides pārvaldnieki un veicināt otrreizējo pārstrādi, tostarp akumulatorus un elektronisko aparatūru kā universālos atkritumus, nevis likvidēšanu kā bīstamos atkritumus. Tas arī samazina pieprasījumu pēc dabas resursiem un izvada toksīnus no cieto atkritumu plūsmas. Lūdzu, pievienojieties mums svarīgajos centienos un pārstrādājiet.

Lai gan gadu gaitā esam mainījušies, esam arī palikuši tādi paši. Mūsu galvenā mītne joprojām atrodas Sterlingā, Ilinoisas štatā, ASV. Šobrīd mūsu produkti tiek pārdoti aptuveni 165 valstīs visā pasaulē ar sešām globālām ražotnēm, kā arī vienpadsmit tirdzniecības birojiem. Mūsu produkti joprojām ir globāls integritātes, vērtības un efektivitātes standarts. Wahl mēs lepojamies ar savu izcilības mantojumu, kā arī mūsu ievērojamo sarakstu ar revolucionāriem jauninājumiem, kas paredzēti pašreizējai un nākotnei globālajam tirgum. Izlasiet mūsu uzņēmuma vēsturi.

MEISTARS piedāvā iegādāties tādus pasaules līmeņa matu un ķermeņa kopšanas TOP zīmolu produktus kā CHI, BIOSILK, OLLIN Professional, KONDOR, ITALWAX, CARELIKA, MProfessional, Keyra un citi!

Mūsdienu aizņemtajā laikmetā, kad ikvienai minūtei dzīvē ir liela nozīme, mēs rūpējamies par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties preces ar interneta starpniecību, kā arī klātienē veikalos MEISTARS.   Nodrošinot augstu apkalpošanas servisa līmeni un individuālu attieksmi pret katru klientu, piedāvājam profesionālas konsultācijas par Jums piemērotāko produktu izvēli.

Kārtot pēc
grid list
Skaits lapā