Matu fēni

Kārtot pēc
Ražotājs
grid list
Skaits lapā

Profesionāli matu fēni

Vai meklējat profesionālu matu fēnu? Kā izvēlēties sev piemērotu matu fēnu?

Mēs jums pateiksim, pēc kādiem parametriem visbiežāk mūsu klienti izvēlas šo instrumentu.

Jauda. Strādājot salonā un ikdienā apkalpojot apmeklētājus, meistari parasti izvēlas fēnus ar jaudu 1500-2500 W. Mājas lietošanai pietiek ar 300 - 1000W ierīci.

Funkcionalitāte. Mūsdienu ierīcēm ne tikai pieejami gaisa plūsmas temperatūras iestatījumi un antistatiska funkcija (jonizācija), bet arī dažādi uzgaļi -  matu apjomam, matu ieveidošanai. Ceļojumiem piemēroti kompakti, saliekami matu fēni.

Ergonomika. Dažiem cilvēkiem patīk jaudīgākas ierīces, citi dod priekšroku vidēja izmēra fēnam vai pat instrumentam bez roktura. Iegādājoties matu fēnu, iesakām pievērst uzmanību rokturim ar gumijotu / silikona ieliktni. Tādu fēnu ir ērti satver rokā un tas neizslīd.

Individuālas priekšrocības. Neatkarīgi no visiem iepriekš minētajiem parametriem, daudzi dod priekšroku konkrētiem ražotājiem. Tādi populārākie profesionālie zīmoli kā BIOSILK, BabylissCHI, FOX, KONDOR, MOSER, OLLIN, ir atrodami mūsu internetveikalā.

Izvēlieties labāko variantu savām vajadzībām, prasībām un izbaudiet matu žāvēšanu - radiet skaistumu ar savām rokām, izmantojot modernās tehnoloģijas, kas atvieglo matu veidošanu!